OUR TEAM


Kamil Przybylak
CEO, reżyser i operator

Założyciel CAM-L Studio i pomysłodawca wykorzystania gimbali na szeroką skalę. Od 2012 roku specjalizuje się w stabilizatorach żyroskopowych i innowacyjnych rozwiązaniach dla ich zastosowania.  Wielokrotnie prowadził specjalistyczne warsztaty filmowe, m.in. w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej w Łodzi. Współpracuje z domami produkcyjnymi i wspiera reżysersko oraz operatorsko telewizyjne produkcje reklamowe. Swoje filmy realizował m.in. w Stanach Zjednoczonych, Dubaju i w kilku krajach Europy.

Diana Spiczak-Brzezińska
Kierownik produkcji

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, kształcona na kierunku: komunikacja wizualna. W branży od 2012 roku. Obecnie Diana jest kierownikiem produkcji i w Cam-L Studio jest odpowiedzialna za sprawną koordynację planu zdjęciowego. Czuwa nad stroną artystyczną każdego projektu – tworzy kreacje i treatmenty. Pracowała przy projektach komercyjnych dla m.in.: BZ WBK, IKEA, Skoda, Audi, VW, T-mobile, Hochland oraz projektach artystycznych dla m.in.: Festiwalu Malta, DonGURALesko, Tomasza Organka i zespołu Strachy na Lachy.

 

Tomasz Góralczyk
 First Assistant Camera

Asystent kamery i ostrzyciel, który od samego początku pracuje razem z nami. W branży od 2010 r. Posiada na swoim koncie kilka niezależnych filmów dokumentalnych jako reżop.

Dawid Lewandowski
Operator drona i  konstruktor

W branży od 2010 roku, zaczynał jako konstruktor dronów pod sprecyzowane przez klienta oczekiwania, związane z wideo i fotografią lotniczą.

Dawid jest odpowiedzialny za precyzyjne operowanie dronem. W dużej mierze od jego umiejętności i skupienia zależy efekt końcowy ujęcia, które wykonuje wspólnie z operatorem gimbala. Dawid wspiera zespół technicznie: naprawia i modernizuje sprzęt. Zajmuje się także rozwieszaniem instalacji oraz obsługą systemu cable cam.

 

Robert Paluch
Kierowca precyzyjny

Twórca Dito Gear. Specjalizuje się w innowacyjnych rozwiązaniach Motion Control. Udoskonala technicznie systemy do Chase Car, VibraFreek. Posiada slidery dedykowane do konkretnej pracy, m.in. stop motion, real time and time lapse. Stworzony przez niego stół obrotowy z high speed arm’em znajduje wykorzystanie w filmach promocyjnych i produktowych.

Looking for the perfect shot to your movie?
Send an email or give us a call +48 509 132 392