Tracking Vehicles

Camera Car Mercedes ML / HULK Vehicle / Inne pojazdy z systemem stabilizacji Black Arm + duża głowica MōVI XL

Posiadamy w ofercie samochód Mercedes ML 4.2l, 4×4, który został specjalnie przygotowany do wykonywania szybkich i dynamicznych ujęć filmowych. Jest to jedyny taki pojazd w Polsce, wyposażony w system stabilizacji Flowcine BlackArm XL oraz dużą głowicę Freefly Systems MōVI XL. Możemy montować mniejsze kamery jak Alexa Mini czy RED lub duże typu Alexa SXT, AMIRA. Przy wyważaniu nie ogranicza nas również wielkość obiektywu. Jesteśmy w stanie wyważyć kamerę z większością dużych obiektywów takich jak: anamorficzne czy zoom. Głowica MōVI pracuje do prędkości 160 km/h, jest odporna na przeciążenia, stabilna i sprosta bardzo ekstremalnym wyzwaniom. Do kontroli IZ (Iris, Zoom) posiadamy 2 silniki Heden, które sterowane są bezprzewodowo z panelu sterującego MōVI Controller wewnątrz pojazdu. Samochód wyposażony jest w joystick do sterowania głowicą oraz klasyczne korby zamontowane na tylnym siedzeniu. Samochód w środku jest także wyposażony w 3 monitory podglądowe. Oprócz kierowcy i szwengiera (członek naszej załogi) w samochodzie jest miejsce dla 2 lub 3 osób na tylnej kanapie. Dodatkowo w bagażniku, znajduje się fotel kubełkowy dla Focus Pullera.
Samochód posiada homologacje, jest zarejestrowany w Polsce jako pojazd specjalny i jest dopuszczony do ruchu ulicznego z całą instalacją. Instalacja może być zmieniana między przednim, a tylnym słupem – na planie zdjęciowym.
Nasz Camera Car to w pełni funkcjonalne i pewne rozwiązanie sprawdzone już podczas wielu planów reklamowych.
Cały system stabilizacji wraz z głowicą możemy ściągnąć z Mercedesa i zarigować na dowolnym pojeździe i urządzeniu np. małym quadzie, technokranie, wszelkich wózkach i pojazdach. W ten sposób przygotowaliśmy również do naszej oferty Tracking Vehicle – HULK. Pojazd przeznaczony w najbardziej trudny i ekstremalny teren, gdzie nie możemy wjechać Mercedesem.

Filmy do których zapewniliśmy Camera Car

ZDJĘCIA Z PLANÓW Z NASZYM UDZIAŁEM

Szukasz techniki filmowej, lub domu produkcyjnego?
Napisz lub zadzwoń +48 509 132 392