NASZ TEAM


Kamil Przybylak
CEO, reżyser i operator

Założyciel CAM-L Studio, reżyser oraz operator. Od 2012 roku specjalizuje się w pracy na gimbalach i innowacyjnych sposobach ich zastosowania na planach filmowych. Wielokrotnie prowadził warsztaty poświęcone gimbalom m.in. w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej w Łodzi. Współpracuje z domami produkcyjnymi dostarczając usługi, oraz sam produkuje filmy reklamowe. Czuwa na każdym etapie realizowanego projektu, często sam zajmuje się montażem i kolor korekcją. Swoje filmy realizował m.in. w USA, Hong Kongu, Dubaju i wielu krajach Europy. Jest motorem napędowym Cam-L Studio i prowadzi profil FB firmy skupiając ponad 40 tysięcy użytkowników.

Diana Spiczak-Brzezińska
Kierownik produkcji

Absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu, kształcona na kierunku: komunikacja wizualna. W branży od 2012 roku. Obecnie Diana jest kierownikiem produkcji w Cam-L Studio, oraz czuwa nad artystyczną stroną każdego projektu tworząc strategie oraz kreacje. Pracowała przy wielu projektach komercyjnych m.in.: BZ WBK, IKEA, Skoda, Audi, VW, T-mobile, Hochland oraz projektach artystycznych dla m.in.: Festiwalu Malta, DonGURALesko, Tomasza Organka i zespołu Strachy na Lachy. Diana nadaje styl i artyzm na każdym etapie realizowanego filmu, oraz prowadzi bezpośrednio nadzór nad ekipą filmową.

 

 

Tomasz Góralczyk
 First Assistant Camera

Na codzień pracuje na planach filmowych jako asystent kamery oraz ostrzyciel. Współpracuje z Cam-L Studio od początku gdzie po dziesiątkach planów z wykorzystaniem gimbali stał się prawdziwym specjalistą w ich obsłudze. Posiada ogromną wiedze filmową i techniczną. Nie ważne jaka kamera, jakie obiektywy i podzespoły przygotuje setup gimbala szybko i profesjonalnie. Przy pracy z gimbalami nie istnieje dla niego słowo „problem” istnieje jedynie „rozwiązanie” – przygotowany na każdą ewentualność, jest gwarantem tego że „gimbal nie działa”, ale nigdy na planach z naszym teamem.

Dawid Lewandowski
 Operator drona

W branży dronowej od 2010 r. Zaczynał jako konstruktor wielowirnikowców. Budował drony zdolne wykonywać zdjęcia i ujęcia filmowe na długo zanim była możliwość kupienia gotowych rozwiązań w sklepie. Jest jednym z pierwszych specjalistów w Polsce od latania dronami. Dawid jest odpowiedzialny w naszym teamie za precyzyjne operowanie dronem, serwis oraz konserwację sprzętu. Na wszystkich naszym zleceniach lata dronem ALTA-8, który jest obecnie najbardziej profesjonalnym sprzętem na rynku. Dawid w wieloletniej karierze, oraz setkach planów filmowych nigdy nie rozbił drona, ani kamery.

Robert Paluch
Kierowca precyzyjny

Od lat zajmuje się amatorskimi wyścigami samochodowymi, prowadzi warsztat w którym buduje auta rajdowe i wyścigowe, oraz tworzy tunningi optyczne i mechaniczne. Jest również twórcą systemów motion control „Dito Gear”. W naszym teamie jest kierowcą precyzyjnym, gdy obsługujemy plan zdjęciowy w zakresie realizacji zdjęć z Camera Car’a. Robert prowadzi pojazdy niezwykle dynamicznie, ale i bezpiecznie szczególnie na bliskich odległościach. Dzięki doświadczeniu nabytemu na planach reklamowych pomaga nam sprawnie osiągnąć zamierzony przez reżyserów i operatorów efekt.

Szukasz techniki filmowej, lub domu produkcyjnego?
Napisz lub zadzwon +48 509 132 392