Dołącz do teamu Cam-L Studio

Szukamy na stanowisko montażysta wideo / postprodukcja osoby chcącej rozwijać się z nami. Jeżeli czujesz nasz styl montażu filmów i chcesz z nami realizować projekty zapraszamy!

Opis stanowiska:
Montaż materiałów video, compositingu i postprodukcji (czołówki, jingle, klipy)
Prace w zakresie korekcji kolorów w programie After Effects bądź innym
Praca w zakresie korekcji kolorów zdjęć: Lightroom

Od kandydata oczekujemy:
Wiedza teoretyczna i praktyczna, doświadczenie w zakresie montażu
Znajomość Adobe Premier / After Effects / Photoshop
Umiejętność pracy pod presją czasu
Samodyscyplina i dokładność
Znajomość obecnych trendów (TV interaktywna, podcasting, reklama)
Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

Mile widziane:
Znajomość social media: facebook / instagram
Podstawy projektowania graficznego i animacji
Umiejętności operatorskie – nagrywanie making off na naszych planach zdjęciowych

Oferujemy:
Pracę na pełen etat
Pracę w zgranym zespole
Elastyczne godziny pracy

Posiadasz portfolio, które mówi samo za siebie
Napisz: kontakt@cam-l.pl
Przyślij: CV ze zdjęciem, w mailu podaj kilka linków do swoich prac i napisz parę zdań o sobie
Praca na pełen etat w Poznaniu