PRODUKCJA FILMOWA

FILMY PODRÓŻNICZE

Tworzymy filmy podróżnicze promujące regiony i miasta na całym świecie. Pracowaliśmy dla BBC, CNN, Matador Network w Kanadzie, Dubaju czy USA.

Realizujemy projekty w oparciu o inspirujące miejsca i ich historię. Siłą naszych projektów jest nieszablonowe podejście do sposobu filmowania miejsc. Nawet jeśli lokalizacja z pozoru może wydawać się zwyczajna, zawsze podchodzimy do projektu kreatywnie. Potrafimy wydobyć walory miejsc i ukazać ich piękno.

Duże znaczenie ma tu jakość obrazu, dlatego używamy zaawansowanego technologicznie sprzętu filmowego. W filmach podróżniczych najczęściej korzystamy z gimbali, dużych dronów i Tero. Naszym celem jest wykorzystanie nowoczesnej technologii do wykonania najbardziej nietypowych i niepowtarzalnych ujęć. Nasze zaplecze sprzętowe pozwala na wykonanie wysokiej jakości ujęć. Dzięki stosowanej przez nas nowoczesnej technologii, możemy zagwarantować, że ujęcia przez najbliższe kilka lat nie zestarzeją się. Oglądając film w późniejszej perspektywie czasu, nie odniesie się wrażenia, że film odbiega jakością i jest „stary”. Taki film z powodzeniem będzie można wykorzystywać przez kilka lat.

W naszym portfolio posiadamy wiele produkcji krajowych jak również zagranicznych. Nie ma dla nas ograniczeń lokalizacyjnych i chętnie podejmujemy się ekstremalnych wyzwań. Posiadamy doświadczenie w realizacji planów zdjęciowych w górach i na stokach. W naszym portfolio można znaleźć filmy, które odbyły się w Alpach (realizacja zdjęciowa pow. 3 000 m n.p.m) oraz w Tatrach. Byliśmy m.in. w największym na świecie, zintegrowanym kompleksie narciarskim w Les Menuires we Francji. Nasz zespół operatorski jest przeszkolony w zakresie jazdy na nartach oraz snowboardzie. Znamy się także na montażu systemów stabilizujących kamerę na m.in. skuterze śnieżnym. Posiadamy wiele pomysłów i sposobów na to, aby ujęcia zostały profesjonalnie zrealizowane. Na zagraniczne wyjazdy delegujemy z zespołu 2 osoby – kompaktowy wariant, zapewniający jakość przy jednoczesnym zachowaniu aspektu finansowego. Taki duet może zrealizować profesjonalne ujęcia z drona oraz gimbala.

Filmy poddawane są etapowi postprodukcji w którym kładziemy nacisk na nowoczesny montaż i oddające klimat miejsca – udźwiękowienie. Efektem jest dynamiczny, inspirujący, wysokiej jakości film, który swoją atrakcyjną formą skupia uwagę odbiorcy.

CAM-L STUDIO

Przykładowe produkcje

https://www.youtube.com/watch?v=DDk5Fw-YN_g&fbclid=IwAR1TLki71lW4_vcDsI2MDUdhua1EPVj7c6B23ZhL84vgzpe_NqJWPfhXXNg

Gotowy na nową przygodę?

My zawsze!