PRODUKCJA FILMOWA

TIMELAPSE / HYPERLAPSE

Jesteśmy specjalistami w filmowaniu techniką timelapse i hyperlapse. Realizowaliśmy m.in. projekty dla CNN w Hong Kongu i dla BBC w USA i w Dubaju.

Tworzeniem filmów w tej technice, zajmujemy się od 5 lat. Podróżujemy po całym świecie, szukając coraz to bardziej unikalnych kadrów. Nie ma dla nas ograniczeń i rzeczy niemożliwych. Realizowaliśmy zdjęcia w rozmaitych lokacjach i warunkach pogodowych: od gorących plaż Zakynthos i Zatoki Wraku po ujęcia w Alpach na wysokości pow. 3000 m n.p.m.

Wykonujemy całe filmy w tej technice lub elementy, które wplatamy w ujęcia filmowe. Timelapse i hyperlapse głównie wykorzystujemy w filmach wizerunkowych i podróżniczych. Pracujemy na najlepszym sprzęcie dostępnym na rynku, który zapewnia najwyższą jakość ujęć. Realizujemy materiał w rozdzielczości 8K do reklam i filmu. Nasze filmy są niezwykle efektowne, a indywidualne podejście do realizowanych projektów, sprawia, że każdy film zachowuje swój unikalny charakter.

Timelapse Motion Control który wykonujemy, obejmuje poszczególne odmiany: HDR, Hyperlapse i stopmotion. Możemy zrealizować dowolne ujęcia, począwszy od ujęć statycznych, ruchy liniowe lub ujęcia w kilku osiach ruchu kamery. Wszystko przy pełnej kontroli ostrości i ogniskowej. Wykorzystujemy także efektowną technikę Vertigo z wykorzystaniem profesjonalnych kamer i obiektywów filmowych.

Zapewniamy kompleksową usługę, która obejmuje: planowanie ujęć, scouting, realizację zdjęć i postprodukcję. Dajemy pewność jakości świadczonych przez nas usług, profesjonalizmu i zaangażowania.

CAM-L STUDIO

Przykładowe produkcje

https://www.youtube.com/watch?v=DDk5Fw-YN_g&fbclid=IwAR1TLki71lW4_vcDsI2MDUdhua1EPVj7c6B23ZhL84vgzpe_NqJWPfhXXNg

Gotowy na nową przygodę?

My zawsze!