PRODUKCJA FILMOWA

UJĘCIA LOTNICZE

Latamy ciężkimi dronami z kamerami filmowymi do reklam telewizyjnych, jak i mniejszymi do niżej budżetowych produkcji. Jesteśmy na polskim rynku dronowym od 5 lat.

Realizujemy ujęcia 4K w najwyższym, dostępnym standardzie jakości Ultra HD (4K – 4096 x 2160 px) przy 60 fps i możliwości zapisu w formatach …………. Latamy z kamerami RED i Alexą – posiadamy najbardziej zaawansowany sprzęt na rynku. Do mniejszych planów zdjęciowych używamy kamery Sony A7SII. Posiadamy drona ALTA-8 – amerykańskiego producenta Freefly Systems. Podwieszamy pod niego najlepszy gimbal na rynku – MōVI Pro, dzięki czemu otrzymujemy perfekcyjną stabilizację, precyzję ruchów kamerą i gwarancję niezawodności sprzętu. Dodatkowo posiadamy 2 silniki Heden do przysłony i zooma oraz możemy w pełni sterować kamerą RED, gdy jest w powietrzu. W parę minut możemy wypiąć gimbal z drona i wpiąć się w inny system, np. w rączki do ujęć steadicamowych, statyw, kran lub np system Cable Cam. Dla reżysera i operatora zapewniamy 13 calowy monitor SmallHD 1303 UltraBright do podglądu, który cechuje wysoka jasność ekranu nawet w pełnym słońcu.

Jesteśmy specjalistami w pracy na gimbalach i wykonywaniu ujęć lotniczych. Cechuje nas niezawodność, profesjonalizm i doświadczenie w pracy przy dużych produkcjach reklamowych. Nasza ekipa do ujęć z powietrza liczy 3 osoby: doświadczony operator drona, operator kamery oraz asystent/ostrzyciel. Jeżeli poszukujesz sprawdzonej ekipy do ujęć lotniczych lub chcesz realizować ujęcia z drona i gimbala na jednym planie zdjęciowym, może to zrobić dla Ciebie 1 ekipa.

Realizowaliśmy zdjęcia na całym świecie, m.in. w: USA (Kanada), Grecji (Zakynthos – projekt Dream Walker), Alpach (na wysokości ponad 3000 m n.p.m). Nasze ujęcia lotnicze zostały wykorzystane w filmach dla m.in.: Red Bull, Mercedes, McDonald, Stadion Narodowy.

CAM-L STUDIO

Przykładowe produkcje

https://www.youtube.com/watch?v=DDk5Fw-YN_g&fbclid=IwAR1TLki71lW4_vcDsI2MDUdhua1EPVj7c6B23ZhL84vgzpe_NqJWPfhXXNg

Gotowy na nową przygodę?

My zawsze!