PRODUKCJA FILMOWA

WIDEO RELACJE

Tworzymy wideo relacje z różnego rodzaju eventów. Zakres naszych działań obejmuje: imprezy masowe, koncerty, targi, spotkania biznesowe oraz wydarzenia kulturalne i sportowe. Niezależnie od rodzaju i skali wydarzenia, dokładamy starań aby film był atrakcyjny w odbiorze i spełniał cele PR-owe.

W szczególności specjalizujemy się w dynamicznych relacjach z eventów. Zrealizowaliśmy filmy dla m.in.: IKEA, Renault, Skoda, Credit Agricole, Fashion Week Poland czy Festiwal Woodstock. Tworzymy także klasyczne reportaże, zawierające wypowiedzi twórców lub uczestników wydarzenia.

Oferujemy najwyższą jakość usług. Do każdej relacji podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem: staramy się uchwycić chwilę i oddać niepowtarzalny charakter wydarzenia. Zajmujemy się kompleksową produkcją wideo relacji: realizujemy ujęcia na miejscu, nagrywamy materiał, a następnie przechodzimy do etapu postprodukcji. Uzupełnieniem naszej oferty są także materiały „making of”, które są dodatkowym materiałem promocyjnym.

Nasz zespół składa się z doświadczonych operatorów obrazu i montażystów. Relacje z eventów realizujemy na terenie całego kraju oraz poza jego granicami.

CAM-L STUDIO

Przykładowe produkcje

https://www.youtube.com/watch?v=DDk5Fw-YN_g&fbclid=IwAR1TLki71lW4_vcDsI2MDUdhua1EPVj7c6B23ZhL84vgzpe_NqJWPfhXXNg

Gotowy na nową przygodę?

My zawsze!