USŁUGI SPECJALNE

CO JESZCZE MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ

Produkujemy filmy, ale oferujemy również usługi specjalne dla innych domów produkcyjnych i agencji reklamowych. Nie jesteśmy konkurencją - gramy zespołowo i cenimy sobie pracę z wyjątkowymi ludźmi. Jesteśmy pionierską oraz czołową polską firmą specjalizującą się w dynamicznych ujęciach w ruchu za pomocą gimbali, dronów, camera car, cable cam'a czy pojazdu RC Tero. Pracujemy na najlepszym na świecie sprzęcie Freefly Systems. Dlaczego najlepszy? Nasza ulubiona odpowiedź - ten sam sprzęt wykorzystują twórcy filmów i seriali produkcji Netflixa!

CAMERA CAR - GŁOWICA MōVI XL

Oferujemy Camera Car’y przygotowane do realizacji dynamicznych ujęć samochodowych. Duża głowica MōVI XL i doświadczona ekipa.

Czytaj dalej

FILMOWANIE Z POWIETRZA

Licencjonowani piloci dronów i doświadczeni operatorzy kamer. 6 lat doświadczenia. Duże platformy lotnicze do kamer RED, Alexa Mini.

Czytaj dalej

GIMBALE RĘCZNE

Jesteśmy pionerami w gimbalach i specjalizujemy się w stabilizacji. Dostarczamy sprzęt, asystentujemy, wykonujemy ujęcia.

Czytaj dalej

TERO

Oferujemy wykonanie ujęć za pomocą zdalnie sterowanego pojazdu RC „TERO” ze stabilizacją i pełną kontrolą. Unikatowe, dynamiczne i jedyne w swoim rodzaju ujęcia.

Czytaj dalej

CABLE CAM - LINE CAM

Wykonujemy ujęcia za pomocą systemu Cable Cam. Doświadczenie w realizacji ujęć na planach reklamowych jak i na eventach.

Czytaj dalej
https://www.youtube.com/watch?v=DDk5Fw-YN_g&fbclid=IwAR1TLki71lW4_vcDsI2MDUdhua1EPVj7c6B23ZhL84vgzpe_NqJWPfhXXNg

Gotowy na nową przygodę?

My zawsze!