O NAS

TWÓJ KREATYWNY DOM PRODUKCYJNY

Kim jesteśmy?

Cam-L to nowoczesny i dynamiczny dom produkcyjny z siedzibą w Poznaniu i Warszawie, założony przez Kamila Przybylaka. Od 2011 roku zajmujemy się kompleksową produkcją reklamową: od kreacji i scenariusza poprzez dobór twórców, organizację planu zdjęciowego, aż po pełną postprodukcję.

Nasze produkcje wideo są pięknymi choreografiami obrazu, dzięki wykorzystywaniu najnowszych technologii. Jesteśmy w stanie wykonać najbardziej nietypowe i niepowtarzalne ujęcia.

Urzeczywistniamy pomysły, opierając się na naszym doświadczeniu, determinacji i pasji do tego co robimy. Pomożemy Ci właściwie wydać pieniądze i wyprodukować film zgodny z Twoimi potrzebami oraz budżetem.

Co robimy?

Produkujemy reklamy telewizyjne, filmy korporacyjne, produktowe i promocyjne. Tworzymy niezwykłe relacje wideo oraz teledyski. Dostarczamy kompleksową produkcję filmową w Polsce i za granicą, począwszy od scenariusza, poprzez dobór twórców, casting aktorów, poszukiwanie lokacji, organizację planu zdjęciowego, aż po udźwiękowienie, montaż i koloryzację. Podejmujemy się zadań trudnych i niemożliwych. Oferujemy wsparcie na wszystkich etapach produkcji.

Pracujemy w Polsce i za granicą!

Produkowaliśmy filmy w Polsce, ale i za granicą, w takich krajach jak: USA, Kanada, Dubaj, Hong Kong, Grecja, Francja i Norwegia.

Jesteśmy w stanie zorganizować plan zdjęciowy w każdym miejscu na świecie. Do każdej produkcji podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu klienci zawsze są zadowoleni z finalnego rezultatu naszej pracy.

To, czego nie widać... Produkcja wideo to ogrom pracy.

Koncepcja kreatywna, kosztorysowanie, kierownictwo produkcji, casting, storyboard, poszukiwanie lokacji, logistyka podróży, shot lists, ubezpieczenie planu, pozwolenia, technika filmowa, wynajem sprzętu, dobór twórców oraz zatrudnienie ekipy: reżyser, autor zdjęć, scenograf, make-up artist, kostiumy, food stylista i wielu wielu innych.

WSPÓŁPRACA

Zaufało nam już kilkuset klientów - małe, dynamiczne, lokalne marki, międzynarodowe korporacje, a także agencje reklamowe, z którymi chętnie współpracujemy. Dołącz do ich grona!

https://www.youtube.com/watch?v=DDk5Fw-YN_g&fbclid=IwAR1TLki71lW4_vcDsI2MDUdhua1EPVj7c6B23ZhL84vgzpe_NqJWPfhXXNg

Gotowy na nową przygodę?

My zawsze!