PRODUKCJA FILMOWA

ZOBACZ CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ

Play Video

ZOBACZ NASZ SHOWREEL

Reklamy i filmy promocyjne

Oferujemy kompleksową usługę wyprodukowania reklamy. Zaczynając od koncepcji, stworzenia scenariusza, aż po realizację planu zdjęciowego.

Czytaj dalej

Filmy korporacyjne

Filmy korporacyjne to nasza specjalność. Wiemy jak budować spójny i profesjonalny wizerunek firmy, a także jak przedstawić ofertę żeby była atrakcyjna w oczach klienta.

Czytaj dalej

Filmy produktowe

Stworzenie dobrego filmu produktowego wymaga doświadczonego zespołu filmowców i odpowiedniego zaplecza sprzętowego. 

Czytaj dalej

Ujęcia lotnicze

Jesteśmy na polskim rynku dronowym od 5 lat. Nasz zespół to doświadczeni, licencjonowani operatorzy. Latamy ciężkimi dronami z kamerami filmowymi do reklam.

Czytaj dalej

Realizacja wizji / streaming

Realizujemy wielokamerowe transmisje na żywo w najwyższej jakości HD. Robimy streamingi z dowolnych wydarzeń, oferując kompleksową produkcję.

Czytaj dalej

Filmy podróżnicze

Tworzymy filmy podróżnicze promujące regiony i miasta na całym świecie. Pracowaliśmy dla BBC, CNN, Matador Network w Kanadzie, Dubaju czy USA.

Czytaj dalej

Timelapse / Hyperlapse

Jesteśmy specjalistami w filmowaniu techniką timelapse i hyperlapse. Chętnie wykorzystujemy je przy realizacjach z filmów podróżniczych.

Czytaj dalej

Animacje 2D i 3D

Projektujemy efektowną oprawę do każdego typu filmu. Wykonujemy infografiki, animowane piktogramy które są uzupełnieniem filmu w tekstową oprawę.

Czytaj dalej

Wideo relacje

Tworzymy wysokiej jakości video relacje z wydarzeń na dużą skalę, ale także tych bardziej kameralnych. Potrafimy każdy event przedstawić w atrakcyjny sposób.

Czytaj dalej

https://www.youtube.com/watch?v=DDk5Fw-YN_g&fbclid=IwAR1TLki71lW4_vcDsI2MDUdhua1EPVj7c6B23ZhL84vgzpe_NqJWPfhXXNg

Gotowy na nową przygodę?

My zawsze!