PRODUKCJA FILMOWA

ANIMACJA 2D I 3D

Zajmujemy się projektowaniem graficznym oraz animacją, traktując to jako uzupełnienie naszych filmów. Wykonujemy infografiki i animowane piktogramy, które są atrakcyjną, tekstową oprawą dla filmu. Tworzymy także animacje 2D/3D, które w najlepszy sposób przedstawiają różne procesy.

Animacje tworzymy tak, aby stanowiły wartościową i integralną część filmu, wzbogacającą obraz wizualnie oraz pełniącą funkcję merytoryczną. W projektowaniu graficznym do animacji, skupiamy się na nowoczesności, a jednocześnie na przejrzystości wykonania. Staramy się, aby w prosty i zrozumiały dla odbiorcy sposób, wyjaśnić nawet najbardziej zaawansowane procesy.

Animacje, które są widoczne w naszych filmach, zostały zaprojektowane od podstaw przez naszych grafików i animatorów. Jeśli projekt wymaga skomplikowanych i zaawansowanych animacji 2D/3D, to współpracujemy z najlepszymi specjalistami w tej dziedzinie. Wiele z naszych filmów zawiera animujące się mapy, rendery produktów z opisami, przekroje struktur, itp. Wszystkie zabiegi, które proponujemy, mają na celu zintegrować funkcję informacyjną z atrakcyjną, wizualną oprawą.

W połączeniu z wysoką jakością naszych usług video, możemy zaoferować film, który wyróżni się na rynku. Gwarantujemy profesjonalnie przygotowaną animację oraz udźwiękowienie. Nasz kreatywny zespół zadba o to, aby efekt był doskonały.

https://www.youtube.com/watch?v=DDk5Fw-YN_g&fbclid=IwAR1TLki71lW4_vcDsI2MDUdhua1EPVj7c6B23ZhL84vgzpe_NqJWPfhXXNg

Gotowy na nową przygodę?

My zawsze!