PRODUKCJA FILMOWA

FILMY PODRÓŻNICZE

Tworzymy filmy podróżnicze promujące regiony i miasta na całym świecie. Pracowaliśmy dla BBC, CNN, Matador Network w Kanadzie, Dubaju czy USA.

Realizujemy projekty w oparciu o inspirujące miejsca i ich historię. Siłą naszych projektów jest nieszablonowe podejście do sposobu filmowania miejsc. Nawet, jeśli lokalizacja z pozoru może wydawać się zwyczajna, zawsze podchodzimy do projektu kreatywnie. Potrafimy wydobyć walory miejsc i ukazać ich piękno.

Duże znaczenie ma tu jakość obrazu, dlatego używamy zaawansowanego sprzętu filmowego. W filmach podróżniczych najczęściej korzystamy z gimbali, dronów i technik poklatkowych. Naszym celem jest wykorzystanie nowoczesnej technologii do wykonania najbardziej nietypowych i niepowtarzalnych ujęć. Możemy zagwarantować, że wykonane przez nas filmy będę świeże przez wiele lat.

W naszym portfolio posiadamy wiele produkcji krajowych i zagranicznych. Nie ma dla nas ograniczeń lokalizacyjnych i chętnie podejmujemy się ekstremalnych wyzwań. Posiadamy doświadczenie w realizacji planów zdjęciowych w górach, wielkich miastach i na krańcach świata.

Filmy poddawane są etapowi postprodukcji w którym kładziemy nacisk na nowoczesny montaż i oddające klimat miejsca – udźwiękowienie. Efektem jest dynamiczny, inspirujący, wysokiej jakości film, który swoją atrakcyjną formą skupia uwagę odbiorcy.

https://www.youtube.com/watch?v=DDk5Fw-YN_g&fbclid=IwAR1TLki71lW4_vcDsI2MDUdhua1EPVj7c6B23ZhL84vgzpe_NqJWPfhXXNg

Gotowy na nową przygodę?

My zawsze!