PRODUKCJA FILMOWA

PRODUKCJA FILMÓW PRODUKTOWYCH

Stworzenie dobrego filmu produktowego wymaga doświadczonego zespołu filmowców i odpowiedniego zaplecza sprzętowego. To dla nas najbardziej precyzyjny i wymagający proces filmowania.

Głównym bohaterem filmu jest produkt. Film realizujemy tak, aby w najlepszy i precyzyjny sposób przedstawić cechy produktu, jego funkcjonalność oraz możliwe zastosowania. Staramy się patrzeć przez pryzmat potencjalnego odbiorcy: chcemy dokładnie zobaczyć produkt, jego zalety i potencjalne korzyści wynikające z jego zakupu. Analiza filmów produktowych jest dla nas istotna i skupiamy się na wyeksponowaniu najlepszych i najważniejszych cech produktu. Kluczowa jest atrakcyjność obrazu, dlatego ogromną wagę przykładamy do jakości ujęć. Dysponujemy szerokim zapleczem technicznym oraz stosujemy innowacyjne rozwiązania. Używamy broadcostowych kamer, dedykowanego oświetlenia, a także wykorzystujemy platformę obrotową 360’, która pozwala ukazać produkt z każdej perspektywy. Wykorzystujemy także inne techniki filmowe jak np. technikę poklatkową. Film możemy wzbogacić o zaprojektowane elementy graficzne i infografiki, które wzmocnią siłę przekazu. Infografiki oraz animacje wykonujemy w 2D i 3D. Zakres tych elementów jest dowolny: możemy zrealizować animację samego logotypu, dodać elementy animacji lub infografik 2D/3D do filmu produktowego lub – jeśli wymaga tego projekt – wykonać animację od podstaw.

Poza efektami wizualnymi, zapewniamy również kreację: przygotowanie scenariusza i copywriting. Odpowiadamy również za kompleksowe przygotowanie produkcji filmowej,  od etapu preprodukcji, realizacji planu zdjęciowego, reżyserii, postprodukcji, aż po emisję materiału online/TV.

https://www.youtube.com/watch?v=DDk5Fw-YN_g&fbclid=IwAR1TLki71lW4_vcDsI2MDUdhua1EPVj7c6B23ZhL84vgzpe_NqJWPfhXXNg

Gotowy na nową przygodę?

My zawsze!