PRODUKCJA FILMOWA

REKLAMY I FILMY PROMOCYJNE

Oferujemy wyprodukowanie reklamy od scenariusza, aż po finalną postprodukcję. Każdy projekt to nasze pełne zaangażowanie na każdym poziomie procesu twórczego.

Głównym założeniem jest stworzenie skutecznej reklamy. W oparciu o kompleksową wiedzę na temat projektu, tworzymy kreację, której zadaniem jest nie tylko spełnienie podstawowych założeń. Nasze filmy to przemyślana i umiejętnie zrealizowana kreacja, która przyciąga uwagę odbiorcy. Opracowujemy strategię, która w krótkim czasie pozwala skupić uwagę widza i zachęca go do działania. Wszystkie nasze spoty reklamowe są odpowiednio przygotowane merytorycznie – przekazujemy odpowiednio wyselekcjonowane i rzeczowe treści. Równolegle z merytoryką filmu, koncentrujemy się na jakości wizualnej. Uzyskujemy ją dzięki stosowanym przez nas innowacyjnym rozwiązaniom i zaawansowanym technikom filmowym. Dysponujemy szerokim zapleczem sprzętowym, który stwarza wiele możliwości do kreatywnego filmowania. Wykorzystujemy broadcastowe kamery i dedykowaną optykę filmową. Naszym produkcjom nadajemy indywidualny charakter, dobierając klimat, kolorystykę i udźwiękowienie.

Współpracujemy z doświadczonymi reżyserami, scenarzystami oraz operatorami obrazu. Zapewniamy kompleksową usługę: stworzenie scenariusza, profesjonalne zaplecze sprzętowe, organizację planu zdjęciowego, reżyserię, postprodukcję materiałów i przygotowanie filmu do emisji.

https://www.youtube.com/watch?v=DDk5Fw-YN_g&fbclid=IwAR1TLki71lW4_vcDsI2MDUdhua1EPVj7c6B23ZhL84vgzpe_NqJWPfhXXNg

Gotowy na nową przygodę?

My zawsze!