PRODUKCJA FILMOWA

TIMELAPSE / HYPERLAPSE

Jesteśmy specjalistami w filmowaniu techniką timelapse i hyperlapse. Realizowaliśmy m.in. projekty dla CNN w Hong Kongu i dla BBC w USA i w Dubaju.

Tworzeniem filmów w tej technice, zajmujemy się od 5 lat. Podróżujemy po całym świecie, szukając coraz to bardziej unikalnych kadrów. Nie ma dla nas ograniczeń i rzeczy niemożliwych. Realizowaliśmy zdjęcia w rozmaitych lokacjach i warunkach pogodowych: od gorących plaż Zakynthos, poprzez dzikie fiordy w Norwegii, aż po ujęcia w Alpach na wysokości powyżej 3000 m n.p.m.

Wykorzystujemy technikę Timelapse i Hyperlapse, zarówno do wykonania całych filmów, jak i do tworzenia elementów, które wplatamy w ujęcia filmowe. Nasze filmy są niezwykle efektowne, a indywidualne podejście do realizowanych projektów, sprawia, że każdy film zachowuje swój unikalny charakter.

Zapewniamy kompleksową usługę, która obejmuje: planowanie ujęć, scouting, realizację zdjęć i postprodukcję. Dajemy pewność jakości świadczonych przez nas usług, profesjonalizmu i zaangażowania.

https://www.youtube.com/watch?v=DDk5Fw-YN_g&fbclid=IwAR1TLki71lW4_vcDsI2MDUdhua1EPVj7c6B23ZhL84vgzpe_NqJWPfhXXNg

Gotowy na nową przygodę?

My zawsze!