O CAM-L

KREATYWNY PRODUCENT REKLAMOWY

Kamil Przybylak

Kreatywny filmowiec o wielu kompetencjach i talentach. Doświadczony producent reklamowy. Często reżyser, operator kamery, montażysta. Perfekcjonista, maniak sprzętowy. Ekspert w dziedzinie nowoczesnych systemów stabilizacji oraz tworzenia ujęć timelapse i hyperlapse. Operator gibali i dronów. Doświadczony w projektach międzynarodowych. Prelegent wielu warsztatów filmowych. Prowadzi bloga i profil na Instagramie, gdzie edukuje i pokazuje kulisy planów zdjęciowych. Specjalista content marketingu oraz strategii i komunikacji w internecie. Najlepszy partner do tworzenia filmów.

Stoję na czele domu produkcyjnego, ale również realizuję się osobiście jako filmowiec. W Cam-L produkujemy reklamy do internetu i telewizji. Tworzymy nowoczesne filmy wizerunkowe, produktowe i korporacyjne. Nagrywamy niezwykłe relacje wideo. Dzięki zrozumieniu obecnego świata i trendów doradzamy klientom jak działać w Internecie i w social mediach. Pracujemy dla agencji kreatywnych, klientów bezpośrednio, dużych marek, ale i przede wszystkim dla tych mniejszych, na rozwój których mamy realny wpływ.

Kamil Przybylak

Mój showreel reżyserski

Uwielbiam pracować ze świetnymi reżyserami reklamowymi, lecz wiele z moim filmów sam reżyseruję. Bardzo się cieszę, że cały czas rozwijam się w tym kierunku. Coraz więcej projektów reklamowych z założenia ma być zoptymalizowanych i nie kosztować dużo. Producent i reżyser to zawsze dwie najdroższe pozycje w kosztorysie. Dobrze jest mieć możliwość połączyć je w jedną. Wtedy wchodzę ja cały na biało. Oto mój showreel reżyserski.

Play Video

OBEJRZYJ SHOWREEL

Mój showreel operatorski

Często do reklam, które tworzę zatrudniam topowych polskich operatorów reklamowych. Wyznaję zasadę, że żeby rozwijać się i dostarczać klientowi najlepszy produkt, trzeba pracować z ludźmi lepszymi od siebie. Mimo tego za każdym razem, gdy na planie muszę oddać kamerę to gdzieś na świecie płacze panda. W wielu projektach konieczna jest mała ekipa filmowa i łączenie ze sobą ról na planie i kompetencji. Wtedy wszystkie moje umiejętności przydają się najbardziej. Oto mój showreel operatorski.

Play Video

OBEJRZYJ SHOWREEL

Sesje wyjazdowe

Wspaniale odnajduję się w sesjach wyjazdowych, gdzie cała ekipa filmowa to ja. Podróże to moja pasja. Nie potrafię wsiąść do samolotu bez tony sprzętu filmowego i fotograficznego. Pakowanie plecaka, aż do pękających suwaków i późniejsze dźwiganie tych ciężarów jest mi dobrze znane. Zwiedziłem w ten sposób wiele krajów. Aktualnie pracuję nad dwoma filmami. Pierwszy z Meksyku, drugi z amerykańskich Wysp Dziewiczych USVI.

Play Video

STAY TUNED

WSPÓŁPRACA

Każdy chwali się logotypami. Mam ich tyle w kolekcji, że mógłbym wytapetować ścianę. Tylko co z tego? Najważniejsi są dla mnie wspaniali ludzie i dobra atmosfera. Tak kocham pracować. Zaufało mi już kilkaset klientów - małe, dynamiczne, lokalne marki, międzynarodowe korporacje, a także agencje reklamowe.

https://www.youtube.com/watch?v=DDk5Fw-YN_g&fbclid=IwAR1TLki71lW4_vcDsI2MDUdhua1EPVj7c6B23ZhL84vgzpe_NqJWPfhXXNg

Gotowy na nową przygodę?