PRODUKCJA FILMOWA

REALIZACJA WIZJI / STREAMING

Realizujemy wielokamerowe streamingi live w jakości Full HD. Dysponujemy szerokim i nowoczesnym zapleczem sprzętowym, który pozwala zarejestrować dowolną realizację przy zachowaniu maksymalnej jakości.

Technologia, którą wykorzystujemy, zapewnia dopasowanie obrazu i dźwięku do szybkości łącza. Zapewniamy stabilną emisję bez zbędnego buforowania materiału video. Streaming możemy także poszerzyć o prowadzenie na żywo dyskusji. Podczas transmisji internetowej użytkownicy mogą na bieżąco zadawać pytania lub dzielić się komentarzami.

Transmisje internetowe, które realizujemy, mogą być oglądane na żywo, na dowolnej stronie www, YT, Facebooku lub Instagramie. Możemy także zrobić zapis materiału filmowego, który po emisji jest poddawany etapowi postprodukcji. Tworzymy z niego krótki reportaż, który może posłużyć jako dodatkowy i atrakcyjny materiał promocyjny.

Nasz zespół to doświadczeni realizatorzy obrazu i dźwięku oraz technicy. Każdą realizację streamingową wykonujemy kompleksowo i na wysokim poziomie. Dajemy pewność i profesjonalizm z naszej strony. Zrealizowaliśmy wielokamerowy streaming dla takich klientów jak m.in. Facebook i Reserved.

https://www.youtube.com/watch?v=DDk5Fw-YN_g&fbclid=IwAR1TLki71lW4_vcDsI2MDUdhua1EPVj7c6B23ZhL84vgzpe_NqJWPfhXXNg

Gotowy na nową przygodę?

My zawsze!