PRODUKCJA FILMOWA

WIDEORELACJE

Tworzymy wideorelacje z różnego rodzaju eventów. Zakres naszych działań obejmuje: imprezy masowe, koncerty, targi, spotkania biznesowe oraz wydarzenia kulturalne i sportowe. Niezależnie od rodzaju i skali wydarzenia, dokładamy starań, aby film był atrakcyjny w odbiorze i spełniał cele PR-owe.

W szczególności specjalizujemy się w dynamicznych relacjach z eventów. Zrealizowaliśmy filmy dla m.in.: Red Bull, IKEA, Renault, Skoda, Credit Agricole, Hip-Hop Kemp, Woodstock Festival. Tworzymy także klasyczne reportaże, zawierające wypowiedzi twórców lub uczestników wydarzenia.

Zajmujemy się kompleksową produkcją wideorelacji, oferując najwyższą jakość usług. Do każdej relacji podchodzimy indywidualnie i z zaangażowaniem, staramy się uchwycić chwilę i oddać niepowtarzalny charakter wydarzenia. Nagrywamy materiał, a następnie przechodzimy do etapu postprodukcji. Naszym znakiem rozpoznawczym jest montaż oparty o zwolnienia i przyspieszenia obrazu, który przez lata stał się elementem chętnie naśladowanym przez filmowców w Polsce. 

Nasz zespół składa się z doświadczonych reżyserów, producentów, operatorów obrazu i montażystów. Relacje z eventów realizujemy na terenie całego kraju oraz poza jego granicami. Nasz rekord to piętnastu operatorów, filmujących różne eventy w tym samym momencie. 

https://www.youtube.com/watch?v=DDk5Fw-YN_g&fbclid=IwAR1TLki71lW4_vcDsI2MDUdhua1EPVj7c6B23ZhL84vgzpe_NqJWPfhXXNg

Gotowy na nową przygodę?

My zawsze!